Choď na obsah Choď na menu
 


Criss Angel

 K.P.

Christopher Nicholas Sarantakos  viac známy svojou prezývkou Criss Angel, je americký iluzionista, hypnotizér,kaskadér,hudobník a herec. Najviac je známy zo svojej relácie Criss Angel Mindfreak.

Criss Angel sa narodil 19. decembra a vyrastal v East Meadow, na Long Islande a v New Yorku. Kým bol mladý miloval hudbu a už vtedy sa zaujímal o mágiu. Jeho mama pochádza z Grécka. Má dvoch bratov Costa a JD, a okrem toho aj dve mačky Minx a Hammie. Jeho otec, ktorý zomrel na rakovinu žalúdka ho veľmi podporoval.

Criss Angel sa už v šiestich rokoch zaujímal o mágiu, odkedy mu jeho teta Stella ukázala kartový trik. Jeho prvý učiteľ bol Lan Wagner.

Angel hral so svojim priateľom Klaytonom Scottom (Celldweller, Argyle Park), ktorý Album k šou Mindfreak produkuje a podporuje výber hudby pre vysielanie, v Electronik/Crossover-Band AngelDust. V roku 2002 sa oženil s JoAnn Winkhart, ktorá v roku [2007] požiadala o rozvod.


Jeho show MindFreak bola veľmi úspešná nie len po celej Amerike, ale aj v ostatných krajinách. Preslávil sa kúskami, ako prechod cez okno, levitácia nad Luxorom, únik pred býkom, levitácia z budovy na budovu, prehltnutá minca z krku pod kožu, ktorú si potom vyrezal z ruky von nožíkom. Criss Angel získal 3-krát vyznamenanie kúzelník roka.


            

     

Crissov znak: 

Criss angel má na pravej fotke z hora také akoby ,,A" v kruhu.

Nikto nemôže poprieť, že Crissov symbol nepripomína symbol pre anarchiu.

 

1. Päťcípa hviezda

 

2. Symbol anarchie

3. Crissov znak

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.