Choď na obsah Choď na menu
 


Kritický stav stránky! - Prosím, čítajte.

 Ahojte. 

Naša stránka je v kritickom stave a to hneď z nasledujúcich dôvodov:

1. Adminky už na tejto stránke nepracujú, takže tu nemá kto pridávať príspevky. 

2. Táto stránka má dobre rozbenutú už menšiu slávu a má cez niekoľko tisíc návštev, preto by nebolo prospešné vymazať ju. 

Prejdem teda rovno k veci:

-Hľadáme nové adminky! 

Je mi úplne jedno, v akom počte, v zhľadom k situácii ich prijmem koľko len bude možné, takže strach o to, že Vás nezoberem je minimálna.

Kedže naša stránka je pomerne dosť úspešná, musím mať kritéria adminiek:

1.Mala by mať minimálne 11 rokov.

2.Mala by mať osvojené základné zručnosti s úpravou stránok a mala by niesť plnú zodpovednosť za administratívu a chod stránky. 

3.Mala by vedieť dobre písať články. Nechcem, aby sa všetko kopírovalo z iných stránok, lebo potom by sa ľudia dočítali na každej stránke to isté. Uprednostňujme originalitu, tvorme vlastné články!

4.Musela by byť uvedomelá, že stránku by som kontrolovala a kedykoľvek by mi umožnila prístup do administratívy.

Ak spĺňaš tieto podmienky, som veľmi rada, čítaj prosím ďalej.

Ako sa stať adminkou?

- Ak spĺňaš VŠETKY kritériá, napíš mi prosím do komentára tvoj vek, tvoje skúsenosti a zručnosti. Proste sa reprezentuj, napíš všetko, čo ti príde zavhodné, aby som mohla vedieť, koho vlastne do administratívy berem. Iba na vážny záujem, nie že po týždni odstúpiš so slovami, že ťa to už nebaví. Určite ale budem rešpektovať, keď ale budeš chcieť odstúpiť aspoň po mesiaci, roku atď...viete, ako to myslím. Proste, aby ťa to aj bavilo, aby si to nebrala ako činnosť, ktorú musíš robiť. Takže, ak všetko napíšeš, ja ti obratom do komentárov odpíšem, čo bude ďaľej. 

Veľa šťastia! 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.