Choď na obsah Choď na menu
 


INSTAGRAM

 Instagram je voľne dostupná aplikácia pre Apple a Android, ktorá svojim používateľom umožňuje zdieľanie akýchkoľvek fotografií.

Na to je určený rad filtrov, ktorý možno na vybranú fotografiu aplikovať; filtrov je tam veľa, obrázok sa tam dá krásne upraviť a ihneď publikovať (:  

Ak tam chcete pridať fotografiu, vždy ju musíte prispôsobiť predvolenému formátu- teda orezať ju. Fotografia je po orezaní v štvorcovom formáte. 

Aplikácia sa nesnaží konkurovať iným sociálnym službám, ale naopak umožňuje jednoduchšie zdieľanie fotografií na ďalších sociálnych sietiach ako je Facebook, Twitter, Flickr a ďaľších publikačných sietiach.

Aplikácia je primárne určená pre mobilný telefón iPhone a väčšinu mobilných zariadení s OS Android, zároveň je však kompatibilná s iPod Touch a iPad.

Projekt založili Kevin Systrom a Mike Krieger. Pôvodný projekt Burbn obsahoval radu funkcií, viacmenej po príchode Mikea Kriegera sa vývoj zameral iba na mobilné fotografie, z čoho vznikol Instagram. 

Keď chcete pridať fotografiu, k nej máte možnosť pridať kľúčové slová, ktoré pomôžu pri vyhľadávaní fotiek. Na Instagrame sa väčšinou komunikuje po Anglicky, preto je najlepšie napísať kľúč. slová v Anglickom jazyku. (:

Instagram sa dá stiahnuť do telefónu aj v rôznych mobilných obchodoch, napr. na Google Play a môžete chodiť na Instagram aj cez internet v počítači/mobile: 

http://instagram.com/

Na Instagrame si užijete kopu zábavy!

Značka INSTAGRAMU:

Ps: Ak ste sa zaregistrovali na INSTAGRAME, môžte sa podeliť o Váš nick- píšte do komentov. (:

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.